Značky
Značky představují vizuální referenční body, které lze nastavit na časovém pravítku pro účely identifikace změn scén nebo jiných úprav.
Značka
Nastavení a posouvání značek: Umístěte osu přehrávání na místo, kde má být nastavena značka. Klikněte na tlačítko pro přepnutí značky v levé části panelu nástrojů nebo stiskněte klávesu M. Na jeden obrázek lze nastavit jen jednu značku.
Přesunutí značky: Stiskněte klávesu CTRL, klikněte a přetáhněte doleva nebo doprava.
Odstranění značky: Kliknutím na značku přesuňte osu přehrávání do této pozice a stiskněte klávesu M nebo klikněte na tlačítko pro přepnutí značky.
Značky lze odstranit také pomocí seznamu na panelu značek, který se otevře, když dvakrát kliknete na značku na pravítku nebo kliknete na šipku dolů vedle tlačítka pro přepnutí značky.
Na panelu značek se zobrazí značky, které byly nastaveny v aktuálně zobrazených médiích, a to ve vzestupném pořadí a s informací o barevném značení, názvu a pozici. Většina z dostupných příkazů se použije u aktuálně vybrané značky. Výjimkou je tlačítko Odstranit všechny značky v dolní části panelu.
Kliknutím na značku v seznamu ji vyberete pro úpravy. Osa přehrávání se současně přesune na pozici této značky.
Editace názvu: Pole názvu umožňuje zadat rozlišující název pro aktuálně zvolenou značku, pokud si to přejete. V seznamu značek se lze rovněž pohybovat pomocí šipky doleva a doprava vedle názvu.
Umístění: Zde je možné přímo upravit pozici značky pomocí časového kódu.
Barva značky: Kliknutím na jedno z dostupných tlačítek barev lze nastavit barvu aktuální značky (a značek, které budou následně vytvořeny).
Koš: Ikona koše na každém řádku v seznamu značek umožňuje odstranit jednotlivé značky.